ارور hrs

اصولا در یخچال‌های ساید بای ساید و یخچال فریزرهای جنرال الکتریک یکی از شایان‌ترین پیام‌هایی که روی برد الکتریکی دریافت می‌کنید ارور hrs است. دریافت این پیام بسیار آزار دهنده است و زمانی که رخ می‌دهد شماره‌هایی که بر روی نمایشگر یخچال قرار دارند و به صورت مرتب هستند دچار اختلال شده‌اند و به صورت نامنظمی ظاهر می‌شوند. زمانی که این اختلال رخ می‌دهد کارکرد یخچال دچار اختلال می‌شود و به این معنی است که یخچال از کار افتاده و از جایگاه فرماندهی اختلالی ایجاد شده است. در این حالت محیط داخلی یخچال شروع به گرم شدن می‌کند و در نهایت در دراز مدت باعث خراب شدن مواد غذایی درون یخچال می‌شود.

از علل اصلی ایجاد این ارور در یخچال‌ها معمولا نوسات برقی در منازل می‌باشد که برد الکترونیکی را دچار اختلال کرده و سپس باعث خرابی آن می‌شود. از نشانه‌های ایجاد این ارور این است که شماره‌ها و عددهای روی ملنیتوری که روی درب یخچال است اختلال ایجاد می‌شود. از نشانه‌های دیگر صدای غیر عادی است که از یخچال به گوش میرسد صدایی مانند جیک جیک کردن که نشان از اختلال برد الکتریکی است.

یکی دیگر از نشانه‌ها این است که لامپ داخلی یخچال روشن است ولی اعداد روی مانیتور به حالت درستی ظاهر نمی‌شوند؛ در این حالت می‌گوییم اختلال اچ ار اس رخ داده است و دیگر حالت خنکی را به فضای داخلی یخچال نمی‌دهد. معمولا پس ازچند سال استفاده از یخچال‌های ساید بای ساید و سایر یخچال‌ها برد الکتریکی دچار فرسودگی می‌شود و باید آن را تعویض کنیم که با نمایش پیام ارور اچ ار اس ما متوجه می‌شویم زمان آن فرارسیده است تا یخچال به درستی کار کند.

ساید وی آی پی با کارشناسانی متخصص، متعهد و کارآمد آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشد. شما می‌توانید با توجه به محل سکونت خود با نزدیک ترین نمایندگی های ما در ارتباط باشید.

شمال و شمال غرب

لواسانات، شمیرانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

 

مرکزی

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

 

شرق و جنوب شرق

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

غرب و جنوب غرب

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، جنرال الکتریک پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، جنرال میدان المپیک، شهران

 

تخصصی ترین دپارتمان تعمیرات برندهای لوازم خانگی در تهران

علت نشان دادن ارور hrs در مانیتور یخچال جنرال الکتریک

یکی از خطاها و ارورهای رایجی که گاهی اوقات بر روی مانیتور یخچال‌های جنرال نشان داده می‌شود، ارور hrs است. متاسفانه برخی مواقع افراد با این ارور روی صفحه نمایش مواجه می‌شوند که معمولا هم با اختلال در کارکرد یخچال همراه است. ارور HRS نشان‌دهنده‌ی بروز مشکل در برد یخچال است که موجب‌عدم کارکرد موتور یخچال و سرمادهی آن خواهد شد و تنها لامپ یخچال در این حالت کار خواهد کرد!
در حالت خوشبینانه شاید این مشکل به‌خاطر قفل شدن کنترل پنل و برد باشد و ابتدایی‌ترین کار برای رفع پیام ارورhrs این است که یخچال را به مدت نیم ساعت از برق بکشید و سپس مجدد آن را به برق زده و بررسی نمایید. اما اگه همچنان نیز ارور ظاهر می‌شود، به این معناست که برد آسیب دیده یا سوخته است و باید به فکر تعمیر برد یخچال خود باشید. مجموعه‌ی ساید وی آی پی با کادری مجرب، آماده ارائه سرویس و تعمیرات یخچال جنرال الکتریک به در تمامی نقاط تهران است.
اما در مورد علت بروز مشکل در برد یخچال و نمایش ارور اچ آر اس، شایع‌ترین دلیل، نوسانات پی‌درپی و شدید برق است که گاهی ولتاژ ورودی ضعیف و یا حتی قوی شده و موجب آسیب دیدن برخی از قطعات برد خواهد شد. برای رفع این مشکل، حتما توصیه می‌شود که از محافظ‌های برق باکیفیت برای لوازم و تجهیزات برقی خود استفاده کنید. 

علل ایجاد ارور hrs

همچنین جابجایی و وارد شدن ضربات فیزیکی نیز می‌تواند علت وقوع این مشکلات باشد. در هر صورت، در هنگام خرابی برد، گاهی اوقات بردها قابل تعمیر هستند و در برخی اوقات نیز باید برد یخچال تعویض شود. به‌طور کلی در هنگام مواجهه با ارور HRS ابتدا یخچال را از برق بکشید و پس از چند دقیقه خاموشی، مجدد آن را به برق وصل کنید و درصورت‌عدم رفع مشکل، یخچال را از برق کشیده و با تعمیرکار تماس حاصل کنید.

چرا خدمات تعمیر ارور hrs ساید وی آی پی

تماس با ساید وی آی پی

اگر لوازم خانگی شما دچار مشکل شده است با ساید وی آی پی تماس بگیرید.

مشاوره اولیه

کارشناسان ما راهنمایی های لازم برای برطرف کردن مشکل را به شما ارائه می‌دهند.

ارائه زمانبندی و هزینه

کارشناسان هزینه تعمیر را به شما اعلام و زمان حضور را با شما هماهنگ میکند.

تعمیر لوازم خانگی در منزل

تعمیر کاران مجرب برای انجام تعمیرات در اولین فرصت به منزل شما می آیند.

علت نشان‌دادن ارور hrs درمانیتور یخچال وایت‌هاوس

خطای hrs ناشی از سوختن یا آسیب دیدن برد اصلی یخچال است که معمولا ناشی از نوسانات مداوم و شدید برق است. برد اصلی مرکز کنترل یخچال است و در صورت سوختن آن در اثر افزایش ولتاژ، سیستم خنک‌کننده یخچال نمی‌تواند به درستی کار کند. این امر باعث می‌شود یخچال دمای ثابتی نداشته باشد که منجر به فساد مواد غذایی و آسیب محصول می‌شود. برای جلوگیری از این امر، استفاده از محافظ برق برای محافظت از برد اصلی یخچال در برابر قطع‌شدن ناگهانی برق یا افزایش ناگهانی برق ضروری است. همچنین خرابی فن‌هایی که وظیفه‌ی خنک‌سازی قطعات یخچال را دارند نیز می‌تواند موجب بالا رفتن دمای برد و آسیب به قطعات آن شده باشد.

به‌طور کل یخچال‌های زیر مجموعه‌ی جنرال الکتریک نظیر مابه، وایت هاوس و پروفایل ساختار مشابهی با هم دارند و ارور HRS در یخچال وایت هاوس نیز همانند یخچال جنرال الکتریک است که پیش‌تر در مورد آن توضیح دادیم. در برندهای دیگر این مشکلات ممکن است با علائم دیگری در مانیتور یخچال، ظاهر شوند. در موارد اندک، ارور hrs ممکن است به‌خاطر خرابی فن‌های خنک کننده، باشد و برد مشکلی نداشته باشد. در هر صورت، برای رفع این مشکل و بیشتر نشدن خرابی‌ها، حتما در اسرع وقت با سرویس‌کار باتجربه، تماس حاصل کنید. سایت وی‌آی‌پی یکی از بهترین نمایندگی‌های تعمیرات یخچال جنرال وایت هاوس در تمام نقاط تهران است که با داشتن تکنسین‌های مجرب خود، امکان رفع ایرادات و سرویس انواع یخچال‌ها را در تمامی نقاط تهران، فراهم کرده است.

تعمیر برد یخچال

برای تعمیر و تعویض برد یخچال بایستی با نمایندگی کالای مورد نظر تماس گرفته و از متخصصین در این حوزه کمک بخواهیم. همچنین در منزل با توجه به فیلم‌های اموزشی نیز این امر ممکن است که ما اصولا این مورد را توصیه نمی‌کنیم.

راهکار رفع ارور hrs

تعویض برد یخچال

برای تعمیر و تعویض در منزل و توسط خود فرد سایت‌ها و فیلم‌های آموزشی نیز وجود دارند که شما می‌توانید خود به تعمیر این قطعه بپردازید اما بهترین گزینه تماس با نمایندگی است چرا که در نمایندگی‌ها افرادی با تخصص و آموزش دیده هستند که برای رفع این مشکلات فعالیت می‌کنند و از آنجایی که تعمیر برد یخچال یک کار تخصصی به شمار می‌رود بهتر است به این افراد سپرده شود چرا که اگر در منزل به تعمیر و تعویض بپردازید نه تنها مشکل را رفع نمی‌کنید بلکه سبب ایجاد یک مشکل جدید نیز خواهید شد.

پیشگیری از ارور hrs

روشهایی برای جلوگیری از ارور hrs وجود دارد که با توجه به آن‌ها می‌توانید از به وجود آمدن این مشکل تا حدودی پیشگیری کنید. مهم‌ترین روش برای پیشگیری از به وجود آمدن این مشکل استفاده از محافظ الکتریکی برق می‌باشد؛ چرا که تعدیل شدت جریان برقی شهری سبب ایجاد شوک الکتریکی به دستگاه‌های برقی می‌شود در نتیجه استفاده از این دستگاه‌های محافظ تا حدودی از ایجاد این ارور پیشگیری می‌کنند.

تاریخ بروز رسانی 1402/04/04